Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM18:56
Zajezdnia18:57
Zamenhofa18:58
Wojska Polskiego19:00
Galeria Bałtycka19:02
Klonowa19:04
Jaśkowa Dolina19:05
Miszewskiego19:07
Politechnika19:08
Opera Bałtycka19:10
Traugutta19:11
Uniwersytet Medyczny
 
19:12
0 min.
 
Chodowieckiego19:131 min.
 
Brama Oliwska19:142 min.
 
Dworzec Główny19:164 min.
 
Brama Wyżynna19:197 min.
 
Okopowa19:219 min.
 
Żabi Kruk19:2210 min.
 
Chmielna19:2311 min.
 
Akademia Muzyczna19:2513 min.
 
Brama Żuławska19:2715 min.
 
Głęboka19:2917 min.
 
Przeróbka19:3119 min.
 
Lenartowicza19:3321 min.
 
Sucharskiego19:3422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy