Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM17:36
Zajezdnia17:37
Zamenhofa17:38
Wojska Polskiego17:40
Galeria Bałtycka17:42
Klonowa17:44
Jaśkowa Dolina17:45
Miszewskiego17:47
Politechnika17:48
Opera Bałtycka17:50
Traugutta17:51
Uniwersytet Medyczny
 
17:52
0 min.
 
Chodowieckiego17:531 min.
 
Brama Oliwska17:542 min.
 
Dworzec Główny17:564 min.
 
Brama Wyżynna17:597 min.
 
Okopowa18:019 min.
 
Żabi Kruk18:0210 min.
 
Chmielna18:0311 min.
 
Akademia Muzyczna18:0513 min.
 
Brama Żuławska18:0715 min.
 
Głęboka18:0917 min.
 
Przeróbka18:1119 min.
 
Lenartowicza18:1321 min.
 
Sucharskiego18:1422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy