Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM16:16
Zajezdnia16:17
Zamenhofa16:18
Wojska Polskiego16:20
Galeria Bałtycka16:22
Klonowa16:24
Jaśkowa Dolina16:25
Miszewskiego16:27
Politechnika16:28
Opera Bałtycka16:30
Traugutta16:31
Uniwersytet Medyczny
 
16:32
0 min.
 
Chodowieckiego16:331 min.
 
Brama Oliwska16:342 min.
 
Dworzec Główny16:364 min.
 
Brama Wyżynna16:397 min.
 
Okopowa16:419 min.
 
Żabi Kruk16:4210 min.
 
Chmielna16:4311 min.
 
Akademia Muzyczna16:4513 min.
 
Brama Żuławska16:4715 min.
 
Głęboka16:4917 min.
 
Przeróbka16:5119 min.
 
Lenartowicza16:5321 min.
 
Sucharskiego16:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy