Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM11:36
Zajezdnia11:37
Zamenhofa11:38
Wojska Polskiego11:40
Galeria Bałtycka11:42
Klonowa11:44
Jaśkowa Dolina11:45
Miszewskiego11:47
Politechnika11:48
Opera Bałtycka11:50
Traugutta11:51
Uniwersytet Medyczny
 
11:52
0 min.
 
Chodowieckiego11:531 min.
 
Brama Oliwska11:542 min.
 
Dworzec Główny11:564 min.
 
Brama Wyżynna11:597 min.
 
Okopowa12:019 min.
 
Żabi Kruk12:0210 min.
 
Chmielna12:0311 min.
 
Akademia Muzyczna12:0513 min.
 
Brama Żuławska12:0715 min.
 
Głęboka12:0917 min.
 
Przeróbka12:1119 min.
 
Lenartowicza12:1321 min.
 
Sucharskiego12:1422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy