Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM11:27
Zajezdnia11:28
Zamenhofa11:29
Wojska Polskiego11:31
Galeria Bałtycka11:33
Klonowa11:35
Jaśkowa Dolina11:36
Miszewskiego11:38
Politechnika11:39
Opera Bałtycka11:41
Traugutta11:42
Uniwersytet Medyczny
 
11:43
0 min.
 
Chodowieckiego11:441 min.
 
Brama Oliwska11:452 min.
 
Dworzec Główny11:474 min.
 
Brama Wyżynna11:507 min.
 
Okopowa11:529 min.
 
Żabi Kruk11:5310 min.
 
Chmielna11:5411 min.
 
Akademia Muzyczna11:5613 min.
 
Brama Żuławska11:5815 min.
 
Głęboka12:0017 min.
 
Przeróbka12:0219 min.
 
Lenartowicza12:0421 min.
 
Sucharskiego12:0522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy