Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM11:07
Zajezdnia11:08
Zamenhofa11:09
Wojska Polskiego11:11
Galeria Bałtycka11:13
Klonowa11:15
Jaśkowa Dolina11:16
Miszewskiego11:18
Politechnika11:19
Opera Bałtycka11:21
Traugutta11:22
Uniwersytet Medyczny
 
11:23
0 min.
 
Chodowieckiego11:241 min.
 
Brama Oliwska11:252 min.
 
Dworzec Główny11:274 min.
 
Brama Wyżynna11:307 min.
 
Okopowa11:329 min.
 
Żabi Kruk11:3310 min.
 
Chmielna11:3411 min.
 
Akademia Muzyczna11:3613 min.
 
Brama Żuławska11:3815 min.
 
Głęboka11:4017 min.
 
Przeróbka11:4219 min.
 
Lenartowicza11:4421 min.
 
Sucharskiego11:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy