Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM09:37
Zajezdnia09:38
Zamenhofa09:39
Wojska Polskiego09:41
Galeria Bałtycka09:43
Klonowa09:45
Jaśkowa Dolina09:46
Miszewskiego09:48
Politechnika09:49
Opera Bałtycka09:51
Traugutta09:52
Uniwersytet Medyczny
 
09:53
0 min.
 
Chodowieckiego09:541 min.
 
Brama Oliwska09:552 min.
 
Dworzec Główny09:574 min.
 
Brama Wyżynna10:007 min.
 
Okopowa10:029 min.
 
Żabi Kruk10:0310 min.
 
Chmielna10:0411 min.
 
Akademia Muzyczna10:0613 min.
 
Brama Żuławska10:0815 min.
 
Głęboka10:1017 min.
 
Przeróbka10:1219 min.
 
Lenartowicza10:1421 min.
 
Sucharskiego10:1522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy