Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM06:33
Zajezdnia06:34
Zamenhofa06:35
Wojska Polskiego06:37
Galeria Bałtycka06:39
Klonowa06:41
Jaśkowa Dolina06:42
Miszewskiego06:44
Politechnika06:45
Opera Bałtycka06:47
Traugutta06:48
Uniwersytet Medyczny
 
06:49
0 min.
 
Chodowieckiego06:501 min.
 
Brama Oliwska06:512 min.
 
Dworzec Główny06:534 min.
 
Brama Wyżynna06:567 min.
 
Okopowa06:589 min.
 
Żabi Kruk06:5910 min.
 
Chmielna07:0011 min.
 
Akademia Muzyczna07:0213 min.
 
Brama Żuławska07:0415 min.
 
Głęboka07:0617 min.
 
Przeróbka07:0819 min.
 
Lenartowicza07:1021 min.
 
Sucharskiego07:1122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy