Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM04:24
Zajezdnia04:25
Zamenhofa04:26
Wojska Polskiego04:28
Galeria Bałtycka04:30
Klonowa04:32
Jaśkowa Dolina04:33
Miszewskiego04:35
Politechnika04:36
Opera Bałtycka04:38
Traugutta04:39
Uniwersytet Medyczny
 
04:40
0 min.
 
Chodowieckiego04:411 min.
 
Brama Oliwska04:422 min.
 
Dworzec Główny04:444 min.
 
Brama Wyżynna04:477 min.
 
Okopowa04:499 min.
 
Żabi Kruk04:5010 min.
 
Chmielna04:5111 min.
 
Akademia Muzyczna04:5313 min.
 
Brama Żuławska04:5515 min.
 
Głęboka04:5717 min.
 
Przeróbka04:5919 min.
 
Lenartowicza05:0121 min.
 
Sucharskiego05:0222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy