Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM22:07
Zajezdnia22:08
Zamenhofa22:09
Wojska Polskiego22:11
Galeria Bałtycka22:13
Klonowa22:15
Jaśkowa Dolina22:16
Miszewskiego22:18
Politechnika22:19
Opera Bałtycka22:21
Traugutta22:22
Uniwersytet Medyczny
 
22:23
0 min.
 
Chodowieckiego22:241 min.
 
Brama Oliwska22:252 min.
 
Dworzec Główny22:274 min.
 
Brama Wyżynna22:307 min.
 
Okopowa22:329 min.
 
Żabi Kruk22:3310 min.
 
Chmielna22:3411 min.
 
Akademia Muzyczna22:3613 min.
 
Brama Żuławska22:3815 min.
 
Głęboka22:4017 min.
 
Przeróbka22:4219 min.
 
Lenartowicza22:4421 min.
 
Sucharskiego22:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy