Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia20:38
Zamenhofa20:39
Wojska Polskiego20:41
Galeria Bałtycka20:43
Klonowa20:45
Jaśkowa Dolina20:46
Miszewskiego20:48
Politechnika20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta20:52
Uniwersytet Medyczny
 
20:53
0 min.
 
Chodowieckiego20:541 min.
 
Brama Oliwska20:552 min.
 
Dworzec Główny20:574 min.
 
Brama Wyżynna21:007 min.
 
Okopowa21:029 min.
 
Żabi Kruk21:0310 min.
 
Chmielna21:0411 min.
 
Akademia Muzyczna21:0613 min.
 
Brama Żuławska21:0815 min.
 
Głęboka21:1017 min.
 
Przeróbka21:1219 min.
 
Lenartowicza21:1421 min.
 
Sucharskiego21:1522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy