Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM06:13
Zajezdnia06:14
Zamenhofa06:15
Wojska Polskiego06:17
Galeria Bałtycka06:19
Klonowa06:21
Jaśkowa Dolina06:22
Miszewskiego06:24
Politechnika06:25
Opera Bałtycka06:27
Traugutta06:28
Uniwersytet Medyczny
 
06:29
0 min.
 
Chodowieckiego06:301 min.
 
Brama Oliwska06:312 min.
 
Dworzec Główny06:334 min.
 
Brama Wyżynna06:367 min.
 
Okopowa06:389 min.
 
Żabi Kruk06:3910 min.
 
Chmielna06:4011 min.
 
Akademia Muzyczna06:4213 min.
 
Brama Żuławska06:4415 min.
 
Głęboka06:4617 min.
 
Przeróbka06:4819 min.
 
Lenartowicza06:5021 min.
 
Sucharskiego06:5122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy