Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM17:16
Zajezdnia17:17
Zamenhofa17:18
Wojska Polskiego17:20
Galeria Bałtycka17:22
Klonowa17:24
Jaśkowa Dolina17:25
Miszewskiego17:27
Politechnika17:28
Opera Bałtycka17:30
Traugutta17:31
Uniwersytet Medyczny
 
17:32
0 min.
 
Chodowieckiego17:331 min.
 
Brama Oliwska17:342 min.
 
Dworzec Główny17:364 min.
 
Brama Wyżynna17:397 min.
 
Okopowa17:419 min.
 
Żabi Kruk17:4210 min.
 
Chmielna17:4311 min.
 
Akademia Muzyczna17:4513 min.
 
Brama Żuławska17:4715 min.
 
Głęboka17:4917 min.
 
Przeróbka17:5119 min.
 
Lenartowicza17:5321 min.
 
Sucharskiego17:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy