Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM15:16
Zajezdnia15:17
Zamenhofa15:18
Wojska Polskiego15:20
Galeria Bałtycka15:22
Klonowa15:24
Jaśkowa Dolina15:25
Miszewskiego15:27
Politechnika15:28
Opera Bałtycka15:30
Traugutta15:31
Uniwersytet Medyczny
 
15:32
0 min.
 
Chodowieckiego15:331 min.
 
Brama Oliwska15:342 min.
 
Dworzec Główny15:364 min.
 
Brama Wyżynna15:397 min.
 
Okopowa15:419 min.
 
Żabi Kruk15:4210 min.
 
Chmielna15:4311 min.
 
Akademia Muzyczna15:4513 min.
 
Brama Żuławska15:4715 min.
 
Głęboka15:4917 min.
 
Przeróbka15:5119 min.
 
Lenartowicza15:5321 min.
 
Sucharskiego15:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy