Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM13:56
Zajezdnia13:57
Zamenhofa13:58
Wojska Polskiego14:00
Galeria Bałtycka14:02
Klonowa14:04
Jaśkowa Dolina14:05
Miszewskiego14:07
Politechnika14:08
Opera Bałtycka14:10
Traugutta14:11
Uniwersytet Medyczny
 
14:12
0 min.
 
Chodowieckiego14:131 min.
 
Brama Oliwska14:142 min.
 
Dworzec Główny14:164 min.
 
Brama Wyżynna14:197 min.
 
Okopowa14:219 min.
 
Żabi Kruk14:2210 min.
 
Chmielna14:2311 min.
 
Akademia Muzyczna14:2513 min.
 
Brama Żuławska14:2715 min.
 
Głęboka14:2917 min.
 
Przeróbka14:3119 min.
 
Lenartowicza14:3321 min.
 
Sucharskiego14:3422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy