Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM13:36
Zajezdnia13:37
Zamenhofa13:38
Wojska Polskiego13:40
Galeria Bałtycka13:42
Klonowa13:44
Jaśkowa Dolina13:45
Miszewskiego13:47
Politechnika13:48
Opera Bałtycka13:50
Traugutta13:51
Uniwersytet Medyczny
 
13:52
0 min.
 
Chodowieckiego13:531 min.
 
Brama Oliwska13:542 min.
 
Dworzec Główny13:564 min.
 
Brama Wyżynna13:597 min.
 
Okopowa14:019 min.
 
Żabi Kruk14:0210 min.
 
Chmielna14:0311 min.
 
Akademia Muzyczna14:0513 min.
 
Brama Żuławska14:0715 min.
 
Głęboka14:0917 min.
 
Przeróbka14:1119 min.
 
Lenartowicza14:1321 min.
 
Sucharskiego14:1422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy