Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM13:16
Zajezdnia13:17
Zamenhofa13:18
Wojska Polskiego13:20
Galeria Bałtycka13:22
Klonowa13:24
Jaśkowa Dolina13:25
Miszewskiego13:27
Politechnika13:28
Opera Bałtycka13:30
Traugutta13:31
Uniwersytet Medyczny
 
13:32
0 min.
 
Chodowieckiego13:331 min.
 
Brama Oliwska13:342 min.
 
Dworzec Główny13:364 min.
 
Brama Wyżynna13:397 min.
 
Okopowa13:419 min.
 
Żabi Kruk13:4210 min.
 
Chmielna13:4311 min.
 
Akademia Muzyczna13:4513 min.
 
Brama Żuławska13:4715 min.
 
Głęboka13:4917 min.
 
Przeróbka13:5119 min.
 
Lenartowicza13:5321 min.
 
Sucharskiego13:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy