Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM12:16
Zajezdnia12:17
Zamenhofa12:18
Wojska Polskiego12:20
Galeria Bałtycka12:22
Klonowa12:24
Jaśkowa Dolina12:25
Miszewskiego12:27
Politechnika12:28
Opera Bałtycka12:30
Traugutta12:31
Uniwersytet Medyczny
 
12:32
0 min.
 
Chodowieckiego12:331 min.
 
Brama Oliwska12:342 min.
 
Dworzec Główny12:364 min.
 
Brama Wyżynna12:397 min.
 
Okopowa12:419 min.
 
Żabi Kruk12:4210 min.
 
Chmielna12:4311 min.
 
Akademia Muzyczna12:4513 min.
 
Brama Żuławska12:4715 min.
 
Głęboka12:4917 min.
 
Przeróbka12:5119 min.
 
Lenartowicza12:5321 min.
 
Sucharskiego12:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy