Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM07:56
Zajezdnia07:57
Zamenhofa07:58
Wojska Polskiego08:00
Galeria Bałtycka08:02
Klonowa08:04
Jaśkowa Dolina08:05
Miszewskiego08:07
Politechnika08:08
Opera Bałtycka
 
08:10
0 min.
 
Traugutta08:111 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:122 min.
 
Chodowieckiego08:133 min.
 
Brama Oliwska08:144 min.
 
Dworzec Główny08:166 min.
 
Brama Wyżynna08:199 min.
 
Okopowa08:2111 min.
 
Żabi Kruk08:2212 min.
 
Chmielna08:2313 min.
 
Akademia Muzyczna08:2515 min.
 
Brama Żuławska08:2717 min.
 
Głęboka08:2919 min.
 
Przeróbka08:3121 min.
 
Lenartowicza08:3323 min.
 
Sucharskiego08:3424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy