Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM05:33
Zajezdnia05:34
Zamenhofa05:35
Wojska Polskiego05:37
Galeria Bałtycka05:39
Klonowa05:41
Jaśkowa Dolina05:42
Miszewskiego05:44
Politechnika05:45
Opera Bałtycka
 
05:47
0 min.
 
Traugutta05:481 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:492 min.
 
Chodowieckiego05:503 min.
 
Brama Oliwska05:514 min.
 
Dworzec Główny05:536 min.
 
Brama Wyżynna05:569 min.
 
Okopowa05:5811 min.
 
Żabi Kruk05:5912 min.
 
Chmielna06:0013 min.
 
Akademia Muzyczna06:0215 min.
 
Brama Żuławska06:0417 min.
 
Głęboka06:0619 min.
 
Przeróbka06:0821 min.
 
Lenartowicza06:1023 min.
 
Sucharskiego06:1124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy