Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM21:37
Zajezdnia21:38
Zamenhofa21:39
Wojska Polskiego21:41
Galeria Bałtycka21:43
Klonowa21:45
Jaśkowa Dolina21:46
Miszewskiego21:48
Politechnika21:49
Opera Bałtycka
 
21:51
0 min.
 
Traugutta21:521 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:532 min.
 
Chodowieckiego21:543 min.
 
Brama Oliwska21:554 min.
 
Dworzec Główny21:576 min.
 
Brama Wyżynna22:009 min.
 
Okopowa22:0211 min.
 
Żabi Kruk22:0312 min.
 
Chmielna22:0413 min.
 
Akademia Muzyczna22:0615 min.
 
Brama Żuławska22:0817 min.
 
Głęboka22:1019 min.
 
Przeróbka22:1221 min.
 
Lenartowicza22:1423 min.
 
Sucharskiego22:1524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy