Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM16:58
Zajezdnia16:59
Zamenhofa17:00
Wojska Polskiego17:02
Galeria Bałtycka17:04
Klonowa17:06
Jaśkowa Dolina17:07
Miszewskiego17:09
Politechnika17:10
Opera Bałtycka
 
17:12
0 min.
 
Traugutta17:131 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:142 min.
 
Chodowieckiego17:153 min.
 
Brama Oliwska17:164 min.
 
Dworzec Główny17:186 min.
 
Brama Wyżynna17:219 min.
 
Okopowa17:2311 min.
 
Żabi Kruk17:2412 min.
 
Chmielna17:2513 min.
 
Akademia Muzyczna17:2715 min.
 
Brama Żuławska17:2917 min.
 
Głęboka17:3119 min.
 
Przeróbka17:3321 min.
 
Lenartowicza17:3523 min.
 
Sucharskiego17:3624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy