Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM16:33
Zajezdnia16:34
Zamenhofa16:35
Wojska Polskiego16:37
Galeria Bałtycka16:39
Klonowa16:41
Jaśkowa Dolina16:42
Miszewskiego16:44
Politechnika16:45
Opera Bałtycka
 
16:47
0 min.
 
Traugutta16:481 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:492 min.
 
Chodowieckiego16:503 min.
 
Brama Oliwska16:514 min.
 
Dworzec Główny16:536 min.
 
Brama Wyżynna16:569 min.
 
Okopowa16:5811 min.
 
Żabi Kruk16:5912 min.
 
Chmielna17:0013 min.
 
Akademia Muzyczna17:0215 min.
 
Brama Żuławska17:0417 min.
 
Głęboka17:0619 min.
 
Przeróbka17:0821 min.
 
Lenartowicza17:1023 min.
 
Sucharskiego17:1124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy