Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM15:13
Zajezdnia15:14
Zamenhofa15:15
Wojska Polskiego15:17
Galeria Bałtycka15:19
Klonowa15:21
Jaśkowa Dolina15:22
Miszewskiego15:24
Politechnika15:25
Opera Bałtycka
 
15:27
0 min.
 
Traugutta15:281 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:292 min.
 
Chodowieckiego15:303 min.
 
Brama Oliwska15:314 min.
 
Dworzec Główny15:336 min.
 
Brama Wyżynna15:369 min.
 
Okopowa15:3811 min.
 
Żabi Kruk15:3912 min.
 
Chmielna15:4013 min.
 
Akademia Muzyczna15:4215 min.
 
Brama Żuławska15:4417 min.
 
Głęboka15:4619 min.
 
Przeróbka15:4821 min.
 
Lenartowicza15:5023 min.
 
Sucharskiego15:5124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy