Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM04:56
Zajezdnia04:57
Zamenhofa04:58
Wojska Polskiego05:00
Galeria Bałtycka05:02
Klonowa05:04
Jaśkowa Dolina05:05
Miszewskiego05:07
Politechnika05:08
Opera Bałtycka
 
05:10
0 min.
 
Traugutta05:111 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:122 min.
 
Chodowieckiego05:133 min.
 
Brama Oliwska05:144 min.
 
Dworzec Główny05:166 min.
 
Brama Wyżynna05:199 min.
 
Okopowa05:2111 min.
 
Żabi Kruk05:2212 min.
 
Chmielna05:2313 min.
 
Akademia Muzyczna05:2515 min.
 
Brama Żuławska05:2717 min.
 
Głęboka05:2919 min.
 
Przeróbka05:3121 min.
 
Lenartowicza05:3323 min.
 
Sucharskiego05:3424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy