Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM14:03
Zajezdnia14:04
Zamenhofa14:05
Wojska Polskiego14:07
Galeria Bałtycka14:09
Klonowa14:11
Jaśkowa Dolina14:12
Miszewskiego14:14
Politechnika14:15
Opera Bałtycka
 
14:17
0 min.
 
Traugutta14:181 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:192 min.
 
Chodowieckiego14:203 min.
 
Brama Oliwska14:214 min.
 
Dworzec Główny14:236 min.
 
Brama Wyżynna14:269 min.
 
Okopowa14:2811 min.
 
Żabi Kruk14:2912 min.
 
Chmielna14:3013 min.
 
Akademia Muzyczna14:3215 min.
 
Brama Żuławska14:3417 min.
 
Głęboka14:3619 min.
 
Przeróbka14:3821 min.
 
Lenartowicza14:4023 min.
 
Sucharskiego14:4124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy