Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM13:53
Zajezdnia13:54
Zamenhofa13:55
Wojska Polskiego13:57
Galeria Bałtycka13:59
Klonowa14:01
Jaśkowa Dolina14:02
Miszewskiego14:04
Politechnika14:05
Opera Bałtycka
 
14:07
0 min.
 
Traugutta14:081 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:092 min.
 
Chodowieckiego14:103 min.
 
Brama Oliwska14:114 min.
 
Dworzec Główny14:136 min.
 
Brama Wyżynna14:169 min.
 
Okopowa14:1811 min.
 
Żabi Kruk14:1912 min.
 
Chmielna14:2013 min.
 
Akademia Muzyczna14:2215 min.
 
Brama Żuławska14:2417 min.
 
Głęboka14:2619 min.
 
Przeróbka14:2821 min.
 
Lenartowicza14:3023 min.
 
Sucharskiego14:3124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy