Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM15:36
Zajezdnia15:37
Zamenhofa15:38
Wojska Polskiego15:40
Galeria Bałtycka15:42
Klonowa15:44
Jaśkowa Dolina15:45
Miszewskiego15:47
Politechnika15:48
Opera Bałtycka
 
15:50
0 min.
 
Traugutta15:511 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:522 min.
 
Chodowieckiego15:533 min.
 
Brama Oliwska15:544 min.
 
Dworzec Główny15:566 min.
 
Brama Wyżynna15:599 min.
 
Okopowa16:0111 min.
 
Żabi Kruk16:0212 min.
 
Chmielna16:0313 min.
 
Akademia Muzyczna16:0515 min.
 
Brama Żuławska16:0717 min.
 
Głęboka16:0919 min.
 
Przeróbka16:1121 min.
 
Lenartowicza16:1323 min.
 
Sucharskiego16:1424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy