Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM12:16
Zajezdnia12:17
Zamenhofa12:18
Wojska Polskiego12:20
Galeria Bałtycka12:22
Klonowa12:24
Jaśkowa Dolina12:25
Miszewskiego12:27
Politechnika12:28
Opera Bałtycka
 
12:30
0 min.
 
Traugutta12:311 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:322 min.
 
Chodowieckiego12:333 min.
 
Brama Oliwska12:344 min.
 
Dworzec Główny12:366 min.
 
Brama Wyżynna12:399 min.
 
Okopowa12:4111 min.
 
Żabi Kruk12:4212 min.
 
Chmielna12:4313 min.
 
Akademia Muzyczna12:4515 min.
 
Brama Żuławska12:4717 min.
 
Głęboka12:4919 min.
 
Przeróbka12:5121 min.
 
Lenartowicza12:5323 min.
 
Sucharskiego12:5424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy