Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM09:37
Zajezdnia09:38
Zamenhofa09:39
Wojska Polskiego09:41
Galeria Bałtycka09:43
Klonowa09:45
Jaśkowa Dolina09:46
Miszewskiego09:48
Politechnika09:49
Opera Bałtycka
 
09:51
0 min.
 
Traugutta09:521 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:532 min.
 
Chodowieckiego09:543 min.
 
Brama Oliwska09:554 min.
 
Dworzec Główny09:576 min.
 
Brama Wyżynna10:009 min.
 
Okopowa10:0211 min.
 
Żabi Kruk10:0312 min.
 
Chmielna10:0413 min.
 
Akademia Muzyczna10:0615 min.
 
Brama Żuławska10:0817 min.
 
Głęboka10:1019 min.
 
Przeróbka10:1221 min.
 
Lenartowicza10:1423 min.
 
Sucharskiego10:1524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy