Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM20:54
Zajezdnia20:55
Zamenhofa20:56
Wojska Polskiego20:58
Galeria Bałtycka21:00
Klonowa21:02
Jaśkowa Dolina21:03
Miszewskiego21:05
Politechnika21:06
Opera Bałtycka
 
21:08
0 min.
 
Traugutta21:091 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:102 min.
 
Chodowieckiego21:113 min.
 
Brama Oliwska21:124 min.
 
Dworzec Główny21:146 min.
 
Brama Wyżynna21:179 min.
 
Okopowa21:1911 min.
 
Żabi Kruk21:2012 min.
 
Chmielna21:2113 min.
 
Akademia Muzyczna21:2315 min.
 
Brama Żuławska21:2517 min.
 
Głęboka21:2719 min.
 
Przeróbka21:2921 min.
 
Lenartowicza21:3123 min.
 
Sucharskiego21:3224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy