Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM13:16
Zajezdnia13:17
Zamenhofa13:18
Wojska Polskiego13:20
Galeria Bałtycka13:22
Klonowa13:24
Jaśkowa Dolina13:25
Miszewskiego13:27
Politechnika13:28
Opera Bałtycka
 
13:30
0 min.
 
Traugutta13:311 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:322 min.
 
Chodowieckiego13:333 min.
 
Brama Oliwska13:344 min.
 
Dworzec Główny13:366 min.
 
Brama Wyżynna13:399 min.
 
Okopowa13:4111 min.
 
Żabi Kruk13:4212 min.
 
Chmielna13:4313 min.
 
Akademia Muzyczna13:4515 min.
 
Brama Żuławska13:4717 min.
 
Głęboka13:4919 min.
 
Przeróbka13:5121 min.
 
Lenartowicza13:5323 min.
 
Sucharskiego13:5424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy