Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo21:05
Helska21:07
Osiedle Wejhera21:09
Pomorska21:10
Piastowska21:11
Czerwony Dwór21:13
Bora Komorowskiego21:14
Kołobrzeska21:16
Zaspa21:18
Startowa21:19
Jana Pawła II
 
21:20
0 min.
 
Żwirki i Wigury21:211 min.
 
Bajana21:222 min.
 
Legionów21:244 min.
 
Plac Komorowskiego21:266 min.
 
Mickiewicza21:288 min.
 
Reja21:299 min.
 
Wyspiańskiego21:3111 min.
 
Kliniczna21:3212 min.
 
Twarda21:3414 min.
 
Stocznia Północna21:3515 min.
 
Stocznia SKM21:3717 min.
 
Plac Solidarności21:3919 min.
 
Dworzec Główny21:4121 min.
 
Brama Wyżynna21:4424 min.
 
Okopowa21:4626 min.
 
Żabi Kruk21:4727 min.
 
Chmielna21:4828 min.
 
Akademia Muzyczna21:5030 min.
 
Brama Żuławska21:5232 min.
 
Głęboka21:5434 min.
 
Przeróbka21:5636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy