Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo20:35
Helska20:37
Osiedle Wejhera20:39
Pomorska20:40
Piastowska20:41
Czerwony Dwór20:43
Bora Komorowskiego20:44
Kołobrzeska20:46
Zaspa20:48
Startowa20:49
Jana Pawła II
 
20:50
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:511 min.
 
Bajana20:522 min.
 
Legionów20:544 min.
 
Plac Komorowskiego20:566 min.
 
Mickiewicza20:588 min.
 
Reja20:599 min.
 
Wyspiańskiego21:0111 min.
 
Kliniczna21:0212 min.
 
Twarda21:0414 min.
 
Stocznia Północna21:0515 min.
 
Stocznia SKM21:0717 min.
 
Plac Solidarności21:0919 min.
 
Dworzec Główny21:1121 min.
 
Brama Wyżynna21:1424 min.
 
Okopowa21:1626 min.
 
Żabi Kruk21:1727 min.
 
Chmielna21:1828 min.
 
Akademia Muzyczna21:2030 min.
 
Brama Żuławska21:2232 min.
 
Głęboka21:2434 min.
 
Przeróbka21:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy