Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo19:30
Helska19:32
Osiedle Wejhera19:34
Pomorska19:35
Piastowska19:36
Czerwony Dwór19:38
Bora Komorowskiego19:39
Kołobrzeska19:41
Zaspa19:43
Startowa19:44
Jana Pawła II
 
19:45
0 min.
 
Żwirki i Wigury19:461 min.
 
Bajana19:472 min.
 
Legionów19:494 min.
 
Plac Komorowskiego19:516 min.
 
Mickiewicza19:538 min.
 
Reja19:549 min.
 
Wyspiańskiego19:5611 min.
 
Kliniczna19:5712 min.
 
Twarda19:5914 min.
 
Stocznia Północna20:0015 min.
 
Stocznia SKM20:0217 min.
 
Plac Solidarności20:0419 min.
 
Dworzec Główny20:0621 min.
 
Brama Wyżynna20:0924 min.
 
Okopowa20:1126 min.
 
Żabi Kruk20:1227 min.
 
Chmielna20:1328 min.
 
Akademia Muzyczna20:1530 min.
 
Brama Żuławska20:1732 min.
 
Głęboka20:1934 min.
 
Przeróbka20:2136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy