Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:54
Helska17:56
Osiedle Wejhera17:58
Pomorska17:59
Piastowska18:00
Czerwony Dwór18:02
Bora Komorowskiego18:03
Kołobrzeska18:05
Zaspa18:07
Startowa18:08
Jana Pawła II
 
18:09
0 min.
 
Żwirki i Wigury18:101 min.
 
Bajana18:112 min.
 
Legionów18:134 min.
 
Plac Komorowskiego18:156 min.
 
Kościuszki18:1910 min.
 
Kolonia Uroda18:2011 min.
 
Grudziądzka18:2112 min.
 
al. Płażyńskiego18:2314 min.
 
Uczniowska18:2415 min.
 
Gdańska18:2617 min.
 
Sternicza18:2819 min.
 
Brzeźno18:3021 min.
 
Krasickiego18:3122 min.
 
Latarnia Morska18:3324 min.
 
Kasztanowa18:3425 min.
 
Na Zaspę18:3526 min.
 
Plac Wolności18:3728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:3829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy