Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:34
Helska17:36
Osiedle Wejhera17:38
Pomorska17:39
Piastowska17:40
Czerwony Dwór17:42
Bora Komorowskiego17:43
Kołobrzeska17:45
Zaspa17:47
Startowa17:48
Jana Pawła II
 
17:49
0 min.
 
Żwirki i Wigury17:501 min.
 
Bajana17:512 min.
 
Legionów17:534 min.
 
Plac Komorowskiego17:556 min.
 
Kościuszki17:5910 min.
 
Kolonia Uroda18:0011 min.
 
Grudziądzka18:0112 min.
 
al. Płażyńskiego18:0314 min.
 
Uczniowska18:0415 min.
 
Gdańska18:0617 min.
 
Sternicza18:0819 min.
 
Brzeźno18:1021 min.
 
Krasickiego18:1122 min.
 
Latarnia Morska18:1324 min.
 
Kasztanowa18:1425 min.
 
Na Zaspę18:1526 min.
 
Plac Wolności18:1728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:1829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy