Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo16:43
Helska16:45
Osiedle Wejhera16:47
Pomorska16:48
Piastowska16:49
Czerwony Dwór16:51
Bora Komorowskiego16:52
Kołobrzeska16:54
Zaspa16:56
Startowa16:57
Jana Pawła II
 
16:58
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:591 min.
 
Bajana17:002 min.
 
Legionów17:024 min.
 
Plac Komorowskiego17:046 min.
 
Mickiewicza17:068 min.
 
Reja17:079 min.
 
Wyspiańskiego17:0911 min.
 
Kliniczna17:1012 min.
 
Twarda17:1214 min.
 
Stocznia Północna17:1315 min.
 
Stocznia SKM17:1517 min.
 
Plac Solidarności17:1719 min.
 
Dworzec Główny17:1921 min.
 
Brama Wyżynna17:2224 min.
 
Okopowa17:2426 min.
 
Żabi Kruk17:2527 min.
 
Chmielna17:2628 min.
 
Akademia Muzyczna17:2830 min.
 
Brama Żuławska17:3032 min.
 
Głęboka17:3234 min.
 
Przeróbka17:3436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy