Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo16:33
Helska16:35
Osiedle Wejhera16:37
Pomorska16:38
Piastowska16:39
Czerwony Dwór16:41
Bora Komorowskiego16:42
Kołobrzeska16:44
Zaspa16:46
Startowa16:47
Jana Pawła II
 
16:48
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:491 min.
 
Bajana16:502 min.
 
Legionów16:524 min.
 
Plac Komorowskiego16:546 min.
 
Mickiewicza16:568 min.
 
Reja16:579 min.
 
Wyspiańskiego16:5911 min.
 
Kliniczna17:0012 min.
 
Twarda17:0214 min.
 
Stocznia Północna17:0315 min.
 
Stocznia SKM17:0517 min.
 
Plac Solidarności17:0719 min.
 
Dworzec Główny17:0921 min.
 
Brama Wyżynna17:1224 min.
 
Okopowa17:1426 min.
 
Żabi Kruk17:1527 min.
 
Chmielna17:1628 min.
 
Akademia Muzyczna17:1830 min.
 
Brama Żuławska17:2032 min.
 
Głęboka17:2234 min.
 
Przeróbka17:2436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy