Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo15:53
Helska15:55
Osiedle Wejhera15:57
Pomorska15:58
Piastowska15:59
Czerwony Dwór16:01
Bora Komorowskiego16:02
Kołobrzeska16:04
Zaspa16:06
Startowa16:07
Jana Pawła II
 
16:08
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:091 min.
 
Bajana16:102 min.
 
Legionów16:124 min.
 
Plac Komorowskiego16:146 min.
 
Mickiewicza16:168 min.
 
Reja16:179 min.
 
Wyspiańskiego16:1911 min.
 
Kliniczna16:2012 min.
 
Twarda16:2214 min.
 
Stocznia Północna16:2315 min.
 
Stocznia SKM16:2517 min.
 
Plac Solidarności16:2719 min.
 
Dworzec Główny16:2921 min.
 
Brama Wyżynna16:3224 min.
 
Okopowa16:3426 min.
 
Żabi Kruk16:3527 min.
 
Chmielna16:3628 min.
 
Akademia Muzyczna16:3830 min.
 
Brama Żuławska16:4032 min.
 
Głęboka16:4234 min.
 
Przeróbka16:4436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy