Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo14:53
Helska14:55
Osiedle Wejhera14:57
Pomorska14:58
Piastowska14:59
Czerwony Dwór15:01
Bora Komorowskiego15:02
Kołobrzeska15:04
Zaspa15:06
Startowa15:07
Jana Pawła II
 
15:08
0 min.
 
Żwirki i Wigury15:091 min.
 
Bajana15:102 min.
 
Legionów15:124 min.
 
Plac Komorowskiego15:146 min.
 
Mickiewicza15:168 min.
 
Reja15:179 min.
 
Wyspiańskiego15:1911 min.
 
Kliniczna15:2012 min.
 
Twarda15:2214 min.
 
Stocznia Północna15:2315 min.
 
Stocznia SKM15:2517 min.
 
Plac Solidarności15:2719 min.
 
Dworzec Główny15:2921 min.
 
Brama Wyżynna15:3224 min.
 
Okopowa15:3426 min.
 
Żabi Kruk15:3527 min.
 
Chmielna15:3628 min.
 
Akademia Muzyczna15:3830 min.
 
Brama Żuławska15:4032 min.
 
Głęboka15:4234 min.
 
Przeróbka15:4436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy