Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo14:03
Helska14:05
Osiedle Wejhera14:07
Pomorska14:08
Piastowska14:09
Czerwony Dwór14:11
Bora Komorowskiego14:12
Kołobrzeska14:14
Zaspa14:16
Startowa14:17
Jana Pawła II
 
14:18
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:191 min.
 
Bajana14:202 min.
 
Legionów14:224 min.
 
Plac Komorowskiego14:246 min.
 
Mickiewicza14:268 min.
 
Reja14:279 min.
 
Wyspiańskiego14:2911 min.
 
Kliniczna14:3012 min.
 
Twarda14:3214 min.
 
Stocznia Północna14:3315 min.
 
Stocznia SKM14:3517 min.
 
Plac Solidarności14:3719 min.
 
Dworzec Główny14:3921 min.
 
Brama Wyżynna14:4224 min.
 
Okopowa14:4426 min.
 
Żabi Kruk14:4527 min.
 
Chmielna14:4628 min.
 
Akademia Muzyczna14:4830 min.
 
Brama Żuławska14:5032 min.
 
Głęboka14:5234 min.
 
Przeróbka14:5436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy