Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo13:53
Helska13:55
Osiedle Wejhera13:57
Pomorska13:58
Piastowska13:59
Czerwony Dwór14:01
Bora Komorowskiego14:02
Kołobrzeska14:04
Zaspa14:06
Startowa14:07
Jana Pawła II
 
14:08
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:091 min.
 
Bajana14:102 min.
 
Legionów14:124 min.
 
Plac Komorowskiego14:146 min.
 
Mickiewicza14:168 min.
 
Reja14:179 min.
 
Wyspiańskiego14:1911 min.
 
Kliniczna14:2012 min.
 
Twarda14:2214 min.
 
Stocznia Północna14:2315 min.
 
Stocznia SKM14:2517 min.
 
Plac Solidarności14:2719 min.
 
Dworzec Główny14:2921 min.
 
Brama Wyżynna14:3224 min.
 
Okopowa14:3426 min.
 
Żabi Kruk14:3527 min.
 
Chmielna14:3628 min.
 
Akademia Muzyczna14:3830 min.
 
Brama Żuławska14:4032 min.
 
Głęboka14:4234 min.
 
Przeróbka14:4436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy