Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo13:20
Helska13:22
Osiedle Wejhera13:24
Pomorska13:25
Piastowska13:26
Czerwony Dwór13:28
Bora Komorowskiego13:29
Kołobrzeska13:31
Zaspa13:33
Startowa13:34
Jana Pawła II
 
13:35
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:361 min.
 
Bajana13:372 min.
 
Legionów13:394 min.
 
Plac Komorowskiego13:416 min.
 
Mickiewicza13:438 min.
 
Reja13:449 min.
 
Wyspiańskiego13:4611 min.
 
Kliniczna13:4712 min.
 
Twarda13:4914 min.
 
Stocznia Północna13:5015 min.
 
Stocznia SKM13:5217 min.
 
Plac Solidarności13:5419 min.
 
Dworzec Główny13:5621 min.
 
Brama Wyżynna13:5924 min.
 
Okopowa14:0126 min.
 
Żabi Kruk14:0227 min.
 
Chmielna14:0328 min.
 
Akademia Muzyczna14:0530 min.
 
Brama Żuławska14:0732 min.
 
Głęboka14:0934 min.
 
Przeróbka14:1136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy