Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:20
Helska12:22
Osiedle Wejhera12:24
Pomorska12:25
Piastowska12:26
Czerwony Dwór12:28
Bora Komorowskiego12:29
Kołobrzeska12:31
Zaspa12:33
Startowa12:34
Jana Pawła II
 
12:35
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:361 min.
 
Bajana12:372 min.
 
Legionów12:394 min.
 
Plac Komorowskiego12:416 min.
 
Mickiewicza12:438 min.
 
Reja12:449 min.
 
Wyspiańskiego12:4611 min.
 
Kliniczna12:4712 min.
 
Twarda12:4914 min.
 
Stocznia Północna12:5015 min.
 
Stocznia SKM12:5217 min.
 
Plac Solidarności12:5419 min.
 
Dworzec Główny12:5621 min.
 
Brama Wyżynna12:5924 min.
 
Okopowa13:0126 min.
 
Żabi Kruk13:0227 min.
 
Chmielna13:0328 min.
 
Akademia Muzyczna13:0530 min.
 
Brama Żuławska13:0732 min.
 
Głęboka13:0934 min.
 
Przeróbka13:1136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy