Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo12:00
Helska12:02
Osiedle Wejhera12:04
Pomorska12:05
Piastowska12:06
Czerwony Dwór12:08
Bora Komorowskiego12:09
Kołobrzeska12:11
Zaspa12:13
Startowa12:14
Jana Pawła II
 
12:15
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:161 min.
 
Bajana12:172 min.
 
Legionów12:194 min.
 
Plac Komorowskiego12:216 min.
 
Mickiewicza12:238 min.
 
Reja12:249 min.
 
Wyspiańskiego12:2611 min.
 
Kliniczna12:2712 min.
 
Twarda12:2914 min.
 
Stocznia Północna12:3015 min.
 
Stocznia SKM12:3217 min.
 
Plac Solidarności12:3419 min.
 
Dworzec Główny12:3621 min.
 
Brama Wyżynna12:3924 min.
 
Okopowa12:4126 min.
 
Żabi Kruk12:4227 min.
 
Chmielna12:4328 min.
 
Akademia Muzyczna12:4530 min.
 
Brama Żuławska12:4732 min.
 
Głęboka12:4934 min.
 
Przeróbka12:5136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy