Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:08
Helska10:10
Osiedle Wejhera10:12
Pomorska10:13
Piastowska10:14
Czerwony Dwór10:16
Bora Komorowskiego10:17
Kołobrzeska10:19
Zaspa10:21
Startowa10:22
Jana Pawła II
 
10:23
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:241 min.
 
Bajana10:252 min.
 
Legionów10:274 min.
 
Plac Komorowskiego10:296 min.
 
Mickiewicza10:318 min.
 
Reja10:329 min.
 
Wyspiańskiego10:3411 min.
 
Kliniczna10:3512 min.
 
Twarda10:3714 min.
 
Stocznia Północna10:3815 min.
 
Stocznia SKM10:4017 min.
 
Plac Solidarności10:4219 min.
 
Dworzec Główny10:4421 min.
 
Brama Wyżynna10:4724 min.
 
Okopowa10:4926 min.
 
Żabi Kruk10:5027 min.
 
Chmielna10:5128 min.
 
Akademia Muzyczna10:5330 min.
 
Brama Żuławska10:5532 min.
 
Głęboka10:5734 min.
 
Przeróbka10:5936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy