Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo08:48
Helska08:50
Osiedle Wejhera08:52
Pomorska08:53
Piastowska08:54
Czerwony Dwór08:56
Bora Komorowskiego08:57
Kołobrzeska08:59
Zaspa09:01
Startowa09:02
Jana Pawła II
 
09:03
0 min.
 
Żwirki i Wigury09:041 min.
 
Bajana09:052 min.
 
Legionów09:074 min.
 
Plac Komorowskiego09:096 min.
 
Mickiewicza09:118 min.
 
Reja09:129 min.
 
Wyspiańskiego09:1411 min.
 
Kliniczna09:1512 min.
 
Twarda09:1714 min.
 
Stocznia Północna09:1815 min.
 
Stocznia SKM09:2017 min.
 
Plac Solidarności09:2219 min.
 
Dworzec Główny09:2421 min.
 
Brama Wyżynna09:2724 min.
 
Okopowa09:2926 min.
 
Żabi Kruk09:3027 min.
 
Chmielna09:3128 min.
 
Akademia Muzyczna09:3330 min.
 
Brama Żuławska09:3532 min.
 
Głęboka09:3734 min.
 
Przeróbka09:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy