Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo18:41
Helska18:43
Osiedle Wejhera18:45
Pomorska18:46
Piastowska18:47
Czerwony Dwór18:49
Bora Komorowskiego18:50
Kołobrzeska18:52
Zaspa18:54
Startowa18:55
Jana Pawła II
 
18:56
0 min.
 
Żwirki i Wigury18:571 min.
 
Bajana18:582 min.
 
Legionów19:004 min.
 
Plac Komorowskiego19:026 min.
 
Mickiewicza19:048 min.
 
Reja19:059 min.
 
Wyspiańskiego19:0711 min.
 
Politechnika19:1014 min.
 
Miszewskiego19:1216 min.
 
Jaśkowa Dolina19:1418 min.
 
Klonowa19:1519 min.
 
Galeria Bałtycka19:1721 min.
 
Wojska Polskiego19:1923 min.
 
Zamenhofa19:2024 min.
 
Zajezdnia19:2125 min.
 
Strzyża PKM19:2226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy