Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo18:30
Helska18:32
Osiedle Wejhera18:34
Pomorska18:35
Piastowska18:36
Czerwony Dwór18:38
Bora Komorowskiego18:39
Kołobrzeska18:41
Zaspa18:43
Startowa18:44
Jana Pawła II
 
18:45
0 min.
 
Żwirki i Wigury18:461 min.
 
Bajana18:472 min.
 
Legionów18:494 min.
 
Plac Komorowskiego18:516 min.
 
Mickiewicza18:538 min.
 
Reja18:549 min.
 
Wyspiańskiego18:5611 min.
 
Kliniczna18:5712 min.
 
Twarda18:5914 min.
 
Stocznia Północna19:0015 min.
 
Stocznia SKM19:0217 min.
 
Plac Solidarności19:0419 min.
 
Dworzec Główny19:0621 min.
 
Brama Wyżynna19:0924 min.
 
Okopowa19:1126 min.
 
Żabi Kruk19:1227 min.
 
Chmielna19:1328 min.
 
Akademia Muzyczna19:1530 min.
 
Brama Żuławska19:1732 min.
 
Głęboka19:1934 min.
 
Przeróbka19:2136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy